درباره شرکت "پارس دیجیتال رایموند"

با نام تجاری "صنعت دیجیتال"

تجربه دیرین، دانش نوین

"شرکت پارس دیجیتال رایموند" با نام تجاری صنعت دیجیتال، یک مجموعه متخصص در حوزه‌ی برق صنعتی، ابزار دقیق و فتونیک می‌باشد که با هدف ایجاد یک شبکه فروش تخصصی برای عرضه اینترنتی محصولات و تجهیزات مرتبط به حوزه‌‌های تخصصی برق تأسیس شده است. این شرکت فعالیت تجارت الکترونیکی خود را با اتکا به تجربه‌های صنعتی چندین ساله و با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌ها در حوزه برق صنعتی، از طریق ایجاد یک بستر فروشگاهی تخصصی، با فرآهم‌آوری امکان جستجوی دقیق، انتخاب و خرید آنلاین محصولاتِ حوزه برق، فتونیک و تجهیزات کنترل کیفیِ صنعتی به طرز بسیار کارآمدی شکل داده است.

فروشگاه اینترنتی صنعت دیجیتال با سرلوحه قراردادن تأمین رضایت حداکثری مشتریان خود، در کنار ایجاد امکان مقایسه و ارزیابی کمی و کیفی و انتخاب بهترین گزینه ممکن برای نیازمندی‌های کاربردی شما، همزمان ارائه خدمات پس از فروش، شامل نصب و راه اندازی و پشتیبانی فنی محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی را نیز به درخواست شما بر عهده خواهد داشت تا بتواند بهترین و مطمئن‌ترین تجربه خرید آنلاین محصولات برق صنعتی را برای شما متخصصین عزیز این حوزه فرآهم آورد.

ارائه تضمین اصالت کالا برای محصولات عرضه‌شده در فروشگاه، بسته‌بندی‌های کاملا" استاندارد و ایمن، ارسال کالا از طریق پست جمهوری اسلامی ایران، اعمال تخفیفات ویژه برای خرید‌های عمده و صدور پیش‌فاکتورِ استعلام قیمت جهت بهره‌برداری ارگان‌های دولتی از جمله خدمات "شرکت پارس دیجیتال رایموند" برای خریدارن محترم فروشگاه اینترنتی صنعت دیجیتال می‌باشد.

همکاران ما همه روزه از طریق راه‌های ارتباطی مشخص شده در صفحه تماس با ما، پاسخگوی سوالات، انجام هماهنگی برای ارائه مشاوره‌های فنی و تامین درخواست‌های ویژه شما برای کالاهای اختصاصی مورد نیازتان هستند. مفتخریم که بتوانیم با همراهی شما عزیزان سهم کوچکی در ارائه خدمت شایسته به فعالین پرتلاش صنعت برق کشورمان داشته باشیم.