گارانتی

تمامی تجهیزاتی که از طریق واحد مهندسی شرکت “پارس دیجیتال رایموند” با برند صنعت دیجیتال نصب و راه اندازی می‌گردند، شامل گارانتی این شرکت خواهند بود. ارائه خدمات به محصولات فاقد گارانتی معتبر، مقدور نخواهد بود. لطفا به هنگام خرید به گارانتی محصولات دقت نمائید.

ضمانت محصول مربوط به سازنده اصلی صرفاً شامل ایرادات ناشی از ساخت عملکردی دستگاه یا محصول می‌باشد و شامل مابقی نقص‌ها یا خرابی‌های ناشی از حمل و نصب و خوردگی و ضربه و غیره نخواهد بود.

جهت استفاده از گارانتی محصولاتی که دارای کارت کتبی گارانتی می‌باشند باید طبق مدت زمان اعلام شده در برگه یا کارت گارانتی معتبر، پس از تماس با واحد پشتیبانی،  محصول مورد نظر را به‌همراه فاکتور خرید مربوطه به شرکت “پارس دیجیتال رایموند” ارسال کنید.

شرایط ارائه گارانتی: 

 1. ارائه‌ی کارت ضمانت محصول، جهت خدمات پس از فروش الزامی است.
 2. زمان انقضای گارانتی بر حسب تاریخ ثبت شده در کارت یا برچسب گارانتی محاسبه می‌شود.
 3. اطمینان از سالم بودن ظاهر محصول، برچسب سریال و ضمانت نامه هنگام خرید و تحویل.
 4. ضمانت نامه فقط با برچسب فروشگاه پارس دیجیتال رایموند دارای ارزش قانونی بوده و در صورت مخدوش شدن یا عدم وجود هولوگرام، ضمانت نامه فاقد اعتبار است.
 5. از تحویل گرفتن محصولاتی که پلمپ یا بسته بندی آنها باز شده باشد، خودداری نمایید.
 6. ضمانت نامه حتما باید ممهور به مهر فروشنده بوده و تاریخ خرید در آن قید شود.

مواردی که شامل گارانتی نمی شود!

 1. ارائه خدمات به محصولات فاقد گارانتی معتبر مقدور نخواهد بود. لطفا هنگام خرید به گارانتی محصول دقت کنید.
 2. در صورت مخدوش بودن شماره سریال ضمانت نامه، دستگاه و یا عدم تطابق شماره‌ها با یکدیگر، محصول از شرایط گارانتی خارج می‌شود.
 3. ضمانت محصول صرفا شامل ایرادات ناشی از ساخت و عملکرد محصول بوده و شامل خرابی ناشی از ضربه، شکستگی، آتش سوزی و… نمی‌شود.
 4. نوسانات برق و آسیب‌های وارده به مدارها در اثر نوسان، شامل گارانتی نمی‌باشد.
 5. ضمانت فقط شامل محصول اصلی بوده و شامل لوازم جانبی آن نمی‌شود.
 6. درصورت دستکاری دستگاه توسط اپراتور و سرویس کاران غیرمجاز گارانتی ابطال می‌گردد. هرگونه تعمیر و یا باز و بسته‌شدن دستگاه، گارانتی دستگاه را باطل خواهد کرد.
 7. استفاده از دستگاه‌ها در محیط‌های نامناسب (دمای بسیار بالا یا بسیار پایین و یا وجود گرد و خاک) سبب آسیب به دستگاه خواهد شد. دمای مناسب محیط در اغلب کاتالوگ‌های دستگاه‌ها ذکرشده است.

مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات مندرج در سایت: 

در شرایطی که در مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده و یا  مشخصات کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت مغایرتی وجود داشته باشد به نکات زیر دقت فرمایید:

 1. در صورت مشاهده مغایرت ظاهری و فیزیکی بدون استفاده و تماس با سامانه پشتیبانی حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا ، امکان استرداد و تعویض وجود خواهد داشت . 
 2. مغایرت فنی و کاربردی به شرطی که کالا در حالت اولیه خود بوده و تماس با سامانه حداکثر طی دو روز پس از دریافت کالا صورت گرفته باشد ،  امکان استرداد و تعویض وجود خواهد داشت.

پس از عودت خریدار و تحویل کالا توسط شرکت “پارس دیجیتال رایموند” با برند صنعت دیجیتال کارشناسان ما کالای مربوطه را بررسی و بعد از تایید نسبت به تعویض و ارسال مجدد اقدام خواهند کرد در صورت نیاز به استرداد وجه حداکثر تا ۷ روز،  وجه پرداختی به حساب مشتری واریز خواهد گردید. 

آسیب‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل : 

با توجه به وجود بسته بندی ایمن و استاندارد برای همه‌ی مرسولات‌، تحویل به هر یک از شرکت‌های حمل‌و‌نقل معتبر به انتخاب کاربر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام ارسال و تحویل به عهده شرکت حمل‌کننده است و شرکت “پارس دیجیتال رایموند” با برند صنعت دیجیتال تنها در صورت تایید شرکت حمل‌کننده‌ی سفارش و در راستای امور پیگیری‌، خسارت را جبران خواهد کرد. آسیب‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض یک روز کاری پس از تحویل سفارش به بخش پشتیبانی شرکت “پارس دیجیتال رایموند” با برند صنعت دیجیتال اطلاع داده شود. کالای آسیب دیده و همه‌ی لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است، به همراه صورتجلسه رسمی شرکت حمل‌کننده و فاکتور کالا، با هماهنگی بخش پشتیبانی به ما ارسال گردد . در صورتی که آسیب‌های ناشی از حمل و نقل در همان لحظه تحویل قابل مشاهده است شما می‌توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کنید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به ما عودت شود .