مرجوعی کالا

مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات مندرج در سایت: 

در شرایطی که سفارش ثبت شده یا اطلاعات مندرج در سایت با مشخصات کالای دریافت شده مغایرت داشته باشد، یکی از دو حالت زیر روی خواهد داد:

۱- در صورت مشاهده مغایرت ظاهری و فیزیکی بدون استفاده و تماس با سامانه پشتیبانی حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، امکان استرداد و تعویض وجود خواهد داشت. 

۲- مغایرت فنی و کاربردی به شرطی که کالا در حالت اولیه خود بوده و تماس با سامانه پشتیبانی حداکثر طی دو روز پس از دریافت کالا صورت گرفته باشد، امکان استرداد و تعویض وجود خواهد داشت.

آسیب‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل : 

با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه‌ی مرسولات، انتخاب روش ارسال از طریق هر یک از شرکت‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر، به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام ارسال و تحویل بر عهده‌ی شرکت ارائه کننده‌ی خدمات حمل‌ونقل است و شرکت “پارس دیجیتال رایموند” با برند صنعت دیجیتال تنها در صورت تایید شرکت حمل‌و‌نقل کننده‌ی سفارش و در راستای امور پیگیری، خسارت را جبران می‌کند. آسیب‌های ناشی از حمل‌و‌نقل باید در عرض ۱ روز کاری پس از تحویل سفارش به بخش پشتیبانی شرکت “پارس دیجیتال رایموند” اطلاع داده شود. کالای آسیب دیده و همه‌ی لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است، به همراه صورتجلسه‌ی رسمی شرکت حمل‌کننده و فاکتور‌کالا، با هماهنگی بخش پشتیبانی به شرکت “پارس دیجیتال رایموند” ارسال گردد. در صورتی که آسیب‌های ناشی از حمل‌و‌نقل در همان لحظه‌ی تحویل قابل مشاهده است، خریدار می‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به ما عودت شود.

پس از عودت خریدار و دریافت کالا توسط شرکت “پارس دیجیتال رایموند” کارشناسان ما کالای مربوطه را بررسی و پس از تایید، نسبت به تعویض و ارسال مجدد آن اقدام خواهند کرد و در صورت عدم امکان تامین مجدد، وجه دریافت شده، حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب خریدار واریز خواهد گردید.