شرایط ارسال

ارسال در فروشگاه صنعت دیجیتال بصورت پس کرایه و هزینه آن بر عهده خریدار می‌باشد:

تیپاکس:
زمان تقریبی تحویل سفارش از طریق تیپاکس بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است. هزینه تیپاکس بر عهده‌ی خریدار می‌باشد.

پست پیشتاز:
زمان تقریبی تحویل سفارش از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است. هزینه پست پیشتاز بر عهده‌ی خریدار می‌باشد.

پست سفارشی:
کلیه سفارش‌ها با استفاده از سرویس پست سفارشی نیز ارسال می‌شوند. زمان تقریبی تحویل سفارش از طریق پست سفارشی ۵ روز است. لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش‌های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‌‏های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد. هزینه پست سفارشی طبق تعرفه بر عهده خریدار می‌باشد.

ارسال با باربری:

جهت رفاه حال مشتریان ارجمند، امکان ارسال وسایل حجیم و یا خریدهای عمده با تعداد بالا از طریق باربری فراهم شده است. هزینه ارسال با باربری بر عهده خریدار می‌باشد.

تحویل درب شرکت:

خریدارنی که تمایل به دریافت کالا در محل شرکت “پارس دیجیتال رایموند” با برند صنعت دیجیتال را دارند، پس از انجام مراحل نهایی ثبت سفارش و خرید، امکان دریافت سفارش خود در محل شرکت پارس دیجیتال، با آدرس مشخص شده در صفحه تماس با ما را خواهد داشت