دعوت شرکت “تابش تجهیز آزما” از بازدیدکنندگان وبسایت صنعت دیجیتال برای حضور در غرفه این شرکت در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع لاستیک

تابش

۹۹-۱۱-۲۵ 298 بازدید بازدید نظرات

شرکت تابش تجهیز آزما تولیدکننده دستگاه‌های دیجیتال ایکس ری صنعتی که جزو تامین کنندگان اصلی محصولات فروشگاه صنعت دیجیتال می‌باشد از تمام بازدیدکنندگاه محترم وبسایت صنعت دیجیتال تقاضا دارد همراه با حضور در چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع لاستیک از آخرین دستاوردهای تکنولوژیک شرکت تابش تجهیز آزما در غرفه شماره ۱۰۲ سالن C در محل هتل المپیک تهران، دیدن فرمایند.

متن دعوت نامه شرکت تابش تجهیز آزما به شرح زیر است:

“مفتخریم از همه شما عزیزان برای بازدید از غرفه شرکت “تابش تجهیز آزما” در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی زنجیره ارزش صنایع لاستیک که در هتل بین‌المللی المپیک تهران برگزار خواهد شد، دعوت ویژه به عمل آوریم.

شرکت تخصصی “تابش تجهیز آزما” موفق به طراحی، ساخت و بکارگیری اولین سیستم بومی تست ایکس ری تایرهای رادیال و معمولی سبک و سنگین در سطح کشور شده است که در نمایشگاه حاضر به حضور شما، معرفی و ارائه فنی خواهد شد. امید است این مجموعه در راستای اعتلای کیفیت صنایع لاستیک کشور و یاری رساندن به فعالین عزیز حوزه‌های مختلف صنایع لجستیک گام‌های موثری برداشته باشد.

زمان برگزاری نمایشگاه از ۲۸ الی ۳۰ بهمن ماه سال ۹۹ و زمان بازدید از ۹ صبح الی ۱۷ بعد از ظهر می‌باشد.

مجموعه تابش تجهیز آزما در سالن C و در غرفه ۱۰۲ با افتخار میزبان شما عزیزان خواهد بود.”

.

TABESH2

گالری

برچسب ها