خرید عمده

خرید عمده در فروشگاه صنعت دیجیتال به سفارش‌هایی که مجموع قیمت نوع کالای سفارش شده در آن، به بالای ۵۰ میلیون تومان می‌رسد، اطلاق می‌شود.

شرکت “پارس دیجیتال رایموند” علاوه بر خرده فروشی تجهیزات در وبسایت فروشگاهی خود با نام صنعت دیجیتال، این امکان را نیز برای خریداران عمده فرآهم نموده تا سفارش‌های خود را با تخفیفات ویژه‌ی همکاری تهیه نمایند.

در این روش، خریداران عمده می‌توانند با پر کردن فرم تماس با ما در ذیل همین صفحه، موارد مورد تقاضای خود را به صورت لیست درخواست، اعلام نمایند.

در ادامه‌ی روش خرید عمده، یک سند پیش فاکتور با قیمت ویژه، مطابق لیست درخواستی، برای شما ارسال خواهد شد که با واریز وجه به حساب شرکت “پارس دیجیتال رایموند”، فرآیند خرید شما با قیمت‌های ویژه‌ی عمده فروشی به انجام می‌رسد.

خریدارن محترم می‌توانند با ایجاد یک حساب کاربری در وبسایت صنعت دیجیتال، تمام تراکنش‌های مالی و تجاری خود از جمله دریافت پیش فاکتور، صدور تصویر فیش واریزی، ارسال کد رهگیری و سایر موارد ارتباطی با شرکت “پارس دیجیتال رایموند” را در پنل کاربری خود مدیریت نمایند و جزو مشتریان دائمی فروشگاه اینترنتی صنعت دیجیتال باشند. اکنون با پر کردن فرم زیر می‌توانید درخواست‌های خرید عمده‌ی خود را به شرکت “پارس دیجیتال رایموند” ارسال فرمایید: